Technologia

Wpis opisuje funkcje programu wspierającego pracę biur turystycznych i wycieczkowych. Niedługo udostępnimy również demo do samodzielnych testów.

Łatwe porządkowanie wiadomości mechanizmem ticketowym. Maile będą wiązać się z odpowiednim wątkiem oferty lub wycieczki.

Dlaczego warto zastosować tę technikę w Twojej firmie oraz dlaczego przynosi ona tak dobre efekty?

Zarządzanie oraz organizacja skrzynki e-mailowej może wywołać spory ból głowy. Często w natłoku pracy robi się nam samoistny bałagan w mailach. Otwieramy pocztę i widzimy istny chaos natłoku wiadomości. Utrudnia to w udzielaniu płynnych odpowiedzi na zapytania o oferty przez co tracimy klientów.

Stosowanie systemu oznaczeń, flagowania, folderów również przestaje zdawać egzamin kiedy maili robi się wystarczająco dużo, a właśnie wtedy potrzebujemy porządku oraz pewności, że wszystko co potrzebne zostało załatwione.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 595T4WFc9q5Jgc_G__-_1poGGM6TzSyx7UoieVD-WaEoPLBGSEUlwHXp1LzPTIoSv1BQK2U2JxMKnCmijtiKRLB8-nOjVMX8Djs0K2fbE0FCtA9zYIwAafvYeI2ooDWnaBrXx21g

Kończąc pracę możemy odczuwać niepewność, czy aby na pewno wszystkie wątki w mailach zostały załatwione? Może się zdarzyć, że przegapimy ważną informację albo tracimy czas w poszukiwaniu istotnego maila. Takim przykładem mogą być bilety niezbędne na czas dla nadchodzącej wycieczki. Nasz system zapewnia szybkie i sprawne otwieranie maili, których potrzebujemy „na już” w danym momencie. Unikniemy dzięki temu straty czasu w pracy oraz będziemy pewni, że wszystkie priorytetowe sprawy są załatwione.

Jak często zdarzyło się wam sprawdzać dodatkowo maile po pracy w domu zamiast poświęcić czas rodzinie oraz na odpoczynek?

Wdrożenie naszego kombajnu wycieczkowego pomaga poradzić sobie z tym kłopotem. Nasz program pomaga ustabilizować sytuację w mailach. Stworzyliśmy to wyjątkowe narzędzie, aby uprościć i usprawnić pracę przy wiadomościach w skrzynce poczty elektronicznej równocześnie skracając czas pracy na to poświęcany. Osoby korzystające z naszego systemu, mogą odczuwać więcej spokoju odnośnie ich pracy. 

Przykład:

Firma Wycieczkowy Raj otrzymała zlecenie na wycieczkę trzech klas szkoły średniej. Z organizacją tak dużej wycieczki trzeba się liczyć z wieloma sprawami na głowie. W dzień rozpoczęcia wycieczki pracownik nie mógł odnaleźć maila, którego potrzebował do wydruku  biletów z wejściówkami do parku rozrywki. Autobus odjechał bez biletów, a na miejscu okazało się, że bez drukowanych biletów nie można przemieszczać się oddzielnie z jednego punktu do drugiego przechodząc przez bramki. Kłopotliwa sytuacja została rozwiązana w recepcji, ale grupa straciła cenny czas podczas wycieczki co wiązało się z niezadowoleniem klienta.

Po zastosowaniu naszego systemu ta sama firma już nigdy więcej nie miała takich niekorzystnych sytuacji przy pracy, ponieważ każdy e-mail można już z łatwością odnaleźć klikając w odpowiednią etykietę do potrzebnego tematu. 

Dzięki naszemu kombajnowi łatwiej ustalisz priorytety zadań oraz wątków do załatwienia. Nasz system pozwala w szybki sposób przypisywać maile do konkretnej wycieczki oraz powiadamia nas o pilnych zadaniach do zrealizowania. Pomoże to w zorganizowaniu pracy na tyle, że będziesz mógł się odprężyć.

Poniżej przykładowy mail od klienta. Zobacz, jak łatwo możesz go przypisać do dowolnej wycieczki… ba! Nawet do wielu wycieczek jednocześnie. W końcu zadowolony klient może w tym samym czasie organizować z naszym biurem kilka wycieczek, prawda?

Zalety naszego programu w zastosowaniu w skrzynce e-mailowej:

  • System jest bardzo prosty i łatwy do nauczenia
  • Efektywna technika usprawniania pracy
  • Natychmiastowy rezultat poprawy pracy
  • Wiadomości w skrzynce poczty elektronicznej są już zawsze łatwe do znalezienia
  • Sprytna segregacja wiadomości do jednego tematu
  • Skrócony czas pracy
  • Usprawniona komunikacja pomiędzy pracownikami
  • Z programu może korzystać wielu pracowników jednocześnie (mają osobne konta)

Wątpliwości?

Często przyzwyczajamy się do starych nawyków oraz zastosowań. Tak samo jest w wielu firmach. Tak długo, jak nie poznamy, że może być łatwiej i lepiej, nie jest się otwartym na zmiany. Aby zobaczyć czy własny system pracy na pewno się sprawdza, wystarczy zaobserwować jak wygląda sposób pracy osoby zasypanej mailami. Efektywność technik pracy możemy właściwie ocenić w kryzysowych sytuacjach. 

Pracownicy korzystający z naszego systemu, nie muszą więcej doszukiwać się potrzebnych rzeczy w pracy pozostawionej przez innego współpracownika. Pomaga to również uniknąć sytuacji, w której pracownicy zrzucają winę za zaniedbania pomiędzy sobą.

Podsumowując:

Nasz kombajn to narzędzie prostej i skutecznej metody organizowania spraw związanych z wycieczkami! O reszcie jego zalet napiszemy w innym wątku.

Dzięki wdrożeniu naszego programu użytkownicy szybciej wykonują swoją pracę związaną z e-mailami, nie gubiąc wątków oraz trzymając się priorytetów. System jest niezwykle łatwy do nauczenia. Efekty poprawy pracy widać już od początku korzystania z naszego systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz